tsf logo 2015
banner isbanknew

GSB Logo 2015power2edby

Türkiye İş Bankası
2016 Türkiye Kupası
2016 Türkiye Kupatk postersı 29 Ocak (giriş) - 06 Şubat (çıkış) 2016 tarihleri arasında Antalya-Manavgat -Starlight Convention Center Thalasso & Spa otelde  gerçekleştirilecektir.

Starlight  Otel'de tek, iki,üç ve dört  kişilik odalarda olmak üzere 600 yatak 'Alkolsüz herşey dahil' konaklama olanağı kapasitesi sağlanmıştır.Otel beş yıldıza sahiptir.

Yapılacak ödemelerle ilgili açıklamalar ' Uygulama Yönergesi' kısmında verilmiştir. Ödemeler yapıldıktan sonra aşağıdaki konaklama formunun doldurularak Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine mail ile yada federasyonumuzun 0 312 310 96 20 no'lu faksına bildirilmesi gerekmektedir.

Konaklama Formu & Fiyat Listesi (ANA BİNA)
Konaklama Formu & Fiyat Listesi (CLUB ODASI)


  KATILIM VE BAŞVURU

Katılım: 2016 Türkiye Kupası
                        

2015 - 2016 etkinlik dönemi vizesi yapılmış  TC veya KKTC vatandaşı sporcuların  katılımına açıktır.Türkiye Kupası'na yabancı sporcu statüsünde olan sporcular yarışamaz.

Türkiye Kupasına katılacak sporcular aşağıda tabloda belirtilen miktarda katkı payı öderler.

Açıklama

Turnuva Katkı Payı

FIDE unvanlı sporcular

Katkı Payı Alınmaz

İl birincisi olan sporcular

2016 Türkiye Emektarlar Şampiyonası’nda kategorilerinde final sıralamasında ilk 10 sporcu

2200 ve üstü Elo puanına sahip sporcular

25 TL

İl birinciliğini tamamlayan sporcular

Lisans ilinde il birinciliği yapılmamış sporcular

Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları

Yüksek öğrenim gören öğrenciler

İl birinciliklerine katılmayan/il birinciliklerini tamamlamayan sporcular

100 TLBaşvuru: Başvurular, bireysel olarak, Federasyon web sitesinde oluşturulacak Çevrimiçi Kayıt Sayfası aracılığı ile 25 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 17:00 ye kadar yapılmalıdır.

FIDE unvanlı sporcular ve il birincisi olan sporcular yarışma kayıtları için TC kimlik numaralarını ve lisans illerini  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine mail ile bildirmeleri gerekmektedir.

Havaalanı- Otel arası transfer hizmeti almak isteyen katılımcılar, Antalya Touristic Service web adresini www.antalyatouristic.com ziyaret edebilirler.


ÖNEMLİ DUYURULAR

“Değerli Sporcular;

2015 Türkiye Kupası sonucunda final sıralamasında yer alacak ilk 9 Türkiye Şampiyonası’nda oynama hakkını elde edecektir.  Doğrudan katılım elde edecek sporcuların mükerrer olması halinde Türkiye Kupası’nın final sıralamasında sıradaki sporcu şampiyonaya katılım hakkı elde edecektir.

Sporcularımızın dikkatine sunulur.

! 2015 Yılı Türkiye Satranç Şampiyonu olan sporcu ile GM unvanlı sporcuların konaklamaları (single oda) IM, WGM ve WIM unvanlı sporcuların konaklamaları (double oda) federasyon tarafından karşılanır.

! GM unvanlı sporculara 1000 TL, IM ve WGM unvanlı sporculara 500 TL, WIM unvanlı sporculara 400 TL  katılım desteği sağlanır. (bu ücret turnuva bitiminde sporcunun banka hesabına yatırılacaktır.)

! İl Satranç Birincilikleri Çerçeve Yönergesi'ne uygun olarak yapılan ve en az 20 oyuncunun tamamladığı yarışmanın sonunda, birinci olan sporcu, Türkiye Şampiyonası'na Federasyon olanakları ile konaklama giderleri (triple oda) karşılanarak katılır. Bu hak yalnızca “İl Birincisi“ unvanını alan sporcuya tanınmıştır, devredilemez; ancak, İl Birincisi'nin başka bir ilde ikamet etmesi durumunda bu hak, sıradaki oyuncuya verilir.
! FM ve CM unvanlı sporcular ile 2015 - 2016  Türkiye Küçükler, 2014 - 2015 ve 2015 - 2016  Türkiye Yıldızlar, 2014 - 2015 Türkiye Kadınlar ve Türkiye Gençler Satranç Şampiyonaları sonunda ilk üç dereceyi elde eden sporculara %15 indirim uygulanır. (2016 Türkiye Küçükler ve Türkiye Yıldızlar Şampiyonası bitimine kayıtlar kapanmış olacağından  bu yarışmalarda ilk üç dereceyi elde sporcuların konaklama indirip payları iade edilecektir.) Bu sporcular ödemelerini Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ Türkiye Kupası Konaklama Ücreti” açıklaması ile yatırılır. Ücret ödendikten sonra banka dekontun ve kimlik bilgilerinin Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine mail olarak gönderilmesi gerekmektedir.

! GM, IM, WGM, WIM  unvanlı sporcular ve il birincisi olan sporcuların  konaklama formlarını 25 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 17:00'ye kadar Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

! KKTC’den katılmak isteyen ve TC kimlik numarası bulunmayan sporcular, Türk sporcular ile aynı şartlarda işlem görecek olup, katkı ve varsa konaklama ödemelerinin tamamını 25 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 17:00'ye  kadar Türkiye İş Bankası 4200-5930838 nolu banka hesabına yatırıp dekontu ve talep yazılarını  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine göndermeleri koşulu ile kayıtları, on-line kayıt sisteminde Turnuva Direktörü tarafından manuel yapılacaktır.

Katkı Payı: Şampiyonaya katılacak sporcular 25 TL katkı payı öderler. İl Birinciliklerine katılarak Türkiye Kupasında yer alacak sporcular organizasyon katkı payı olarak 25.-TL öderler. Katkı payı, çevrim içi sistem üzerinden Kredi Kartı ile anında yada Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ Türkiye Kupası Organizasyon Katkı Payı” açıklaması ile yatırılır. Banka dekontu kayıt kontrol işlemleri sırasında ilgililere teslim edilir,

!İl Birinciliklerine katılmayan yada tamamlamayan sporcular 100 TL Katkı payı öderler.Katkı payı, çevrim içi sistem üzerinden Kredi Kartı ile anında yada Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ Türkiye Kupası Organizasyon Katkı Payı” açıklaması ile yatırılır. Banka dekontu kayıt kontrol işlemleri sırasında ilgililere teslim edilir,

! Farklı konaklama seçeneğinden yararlanıp, yarışmaya katılan sporculardan, organizasyon katkı payı olarak 200 TL. alınır. Bu pay da çevrim içi sistem üzerinden Kredi Kartı ile anında yada Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ Türkiye Kupası Organizasyon Katkı Payı” açıklaması ile yatırılır. Banka dekontu kayıt kontrol işlemleri sırasında ilgililere teslim edilir,

! Starlight Otel ana binada sınırlı sayıda (80) oda rezerve edilmiş olup, oda rezervasyonları başvuru sırasına göre yapılacaktır.

 
Turkish Chess Federation © 2014